Zajęcia ze statystyki

Termin: 23.11.2013
Kontakt: justyna.pogon@uj.edu.pl

Informujemy, że w ramach realizowanego z Fundacją Ośrodek Badań nad Prawem i Polityką projektu „Platforma Politologii Empirycznej" uruchomione zostaną, w wymiarze 30 godzin, zajęcia ze statystyki. Chętnych do udziału w nich prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres justyna.pogon@uj.edu.pl . Ilość miejsc ograniczona.

Kurs będzie prowadzony przez stałego współpracownika Centrum, mgr. Adriana Gorgosza z Zakładu Teorii Polityki i Państwa INPiSM UJ.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest posiadanie laptopa oraz licencji na oprogramowanie IBM SPSS Statistics (w przypadku studentów UJ istnieje możliwość uzyskania dostępu do rzeczonego oprogramowania za darmo - zainteresowanych prosimy o kontakt na w/w adres).

Data opublikowania: 20.11.2013
Osoba publikująca: Anna Skórka

Fotorelacja

 

Debata poprzedzająca ogłoszenie wyników konkursu. Wybory prezydenckie 2020: Polska i USA. Gdzie łatwiej przewiedzieć zwycięzcę? Od lewej: Jarosław Flis, Paweł Laidler, Roman Graczyk,Wojciech Słomczyński, Kazimierz Rzążewski, Jan Rokita.

Przemawia: Karol Życzkowski, przewodniczący Kapituły Konkursu

Ogłoszenie wyników: Wojciech Słomczyński. Po lewej: Robert Konieczny.

Wyróżnienie specjalne odbiera Paweł Predko z firmy IPSOS.

Wyróżnienia odbierają: Łukasz Pawłowski (Stan Polityki) i Paweł Matuszewski (Polityka w sieci). Po prawej: Katarzyna Mirocha, Jacek Sokołowski

Zwycięski Złoty Puchar Pytii w imieniu firmy Kantar odebrał: Wojciech Hołdakowski